Testosterone Blend SUSTANON 250

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


170.00

Sustaon 250 jest mieszaniną testosteronów składającą się z czterech różnych estrów, złączonych w jednym preparacie. W szczególności składa się z testosteronu propionianu (30 mg / ml),  testosteronu fenylopropionian (60 mg /ml), testosteronu isocaproate (60 mg / ml) i testosteronu decanoate (100 mg / ml).
Sustanon działa od dwóch do czterech tygodni od wstrzyknięcia, ale dla lepszego efektu zaleca się stosowanie preparatu raz w tygodniu, ewentualnie raz na dziesięć dni. Efekty pojawiają się szybko.
Sustanon 250 wykorzystywany jest z dużym powodzeniem. Niesie za sobą efekty anaboliczne i androgenne, więc jest bardzo wszechstronnym hormonem steroidowym. Związek ten zwiększa w tkance mięśniowej retencję azotu. Sustanon zwiększa liczbę czerwonych krwinek, dzięki czemu następuje natlenienie krwi.

Sustanon jak wszystkie testosterony mocno aromatyzuje, przez co może doprowadzić do niekorzystnych skutków estrogenowych.

Wśród zalet tego preparatu wyróżnia się: wysokie działanie anaboliczne i androgenne, dzięki czemu następuje przyswajanie białka i tym samym pobudza kości i mięśnie do szybkiego wzrostu,blokuje wytwarzania własnego testosteronu, dlatego trzeba odblokować go po zakończonym cyklu. Warto stosować go pod opieką specjalisty, aby uniknąć załamania hormonalnego. Sustanon ułatwia proces retencji azotu, która zachodzi w mięśniach.

Zalety Sustanonu:

  1. przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej,
  2. pozwala osiągnąć dobry efekt budowania masy,
  3. zapewnia duże przyrosty wagi i siły,
  4. jest bezpieczny, mało toksyczny,
  5. zwiększa siłę, poprawia wytrzymałość i kondycję.
SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml