BOLDENON adecaonate EP

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


140.00

Boldenon adecaonate jest to preparat bardzo popularny wśród kulturystów,  ma działanie anaboliczno-androgenne, przyczynia się do zwiększenia produkcji czerwonych krwinek.
Dzięki niemu uzyskuje się beztłuszczową masę mięśniową i wzrost apetytu, trzeba pamiętać, że stosując ten preparat nie należy oczekiwać szybkich rezultatów. Przyrost masy mięśniowej następuje stopniowo, wyraźne efekty widać w przypadku dłuższych cykli, średnio 8 do 10 tygodni, po tym czasie mięśnie są twarde i większe.

Dawkowanie

Dla mężczyzn średnie dawki to 50 mg do 75 mg dla kobiet 50 mg.

Niektóre osoby mogą zastosować mniejsze dawki na przykład po 25mg aplikowane 2-3 razy w tygodniu. W ten sposób można uniknąć bolesności przy podawaniu większej porcji.
Boldenon jest substancją aktywną, pozwala na tworzenie większej ilości kombinacji cyklu, dzięki czemu można osiągnąć konkretne założone cele. Uzyskujemy w ten sposób dużą masę mięśniową, a także wyraźny przyrost siły.

Wśród skutków ubocznych wyróżnia się możliwość występowania retencji wody, ginekomastii, występuje to zwłaszcza u osób wrażliwych, które przekraczają zalecane dawki. Występujące skutki uboczne mają charakter androgeny, występuje tu skłonność do przetłuszczania się skóry, łysienie androgenne, trądzik, wzrost agresji.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml