T4 Levothyroxine Sodium

50 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


125.00

Levothyroxine to preparat wykorzystywany w leczeniu niedoczynności tarczycy, lek ten jest syntetyczną formą hormonów tarczycy ma zastosowanie w leczeniu. Również cieszy się dużą popularnością wśród sportowców różnych dyscyplin, okazuje się że l-tyroksyna sodu jest to super spalacz tkanki tłuszczowej i daje przyspieszenie metabolizmu. Preparat w połączeniu z innymi środkami zwiększa efektywność sterydów, ponieważ to T4 jest wspomagaczem syntezy białek.
Dawkowanie

Dawkowanie powinno się rozpocząć od pół tabletki czyli, 25 mcg dziennie i stopniowo przechodzić na jedną tabletkę dziennie, maksymalnie dawkowanie to dwie tabletki dziennie.
Przy odstawieniu tych preparatów trzeba stopniowo schodzić z tych większych dawek do mniejszych, aż do odstawienia. Okres wspomagania nie powinien przekraczać 5 tygodni.
Przeciwwskazania

Preparat ten nie powinien być stosowany przy niewydolności kory nadnerczy, przy niewydolności przedniego płatu i przysadki mózgowej, nie powinien być stosowany również u osób chorych na nadczynność tarczycy, czy po przebytym zawale serca, nie powinien być zażywany przez osoby z padaczką, czy osoby które mają problemy z krążeniem, czy skurczami mięśni. Wykazuje działanie przyspieszające przemianę materii, nie powinien być stosowany w celach odchudzania.

Skutki uboczne

Podczas stosowania tego środka mogą pojawić się takie skutki uboczne, jak przyspieszone bicie serca, niepokój, drażliwość, bezsenność, nerwowość, biegunka, innym objawem może być pokrzywka, która oznacza zazwyczaj reakcję alergiczną, objawy te ustępują zwykle po odstawieniu leków.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

50 tabletek