Mix-Med 225mg (prop+master+tren a)

1 ampułka 10 ml

250.00

Mix-med 225 mg to steryd o szybkim działaniu, stosuje go się go w postaci iniekcyjnej aplikacji.

Tutaj substancją aktywną jest octan trenbolonu, który wpływa na twardość mięśni, wytrzymałość, poprawia ich definicję. Ceniony jest również ten preparat za brak uciążliwej retencji, czy znacznego przyrostu tkanki tłuszczowej.

Preparat zawiera trenbolone Aceteate, odpowiada za aktywne działanie Octan Trenbolonu, który wpływa na twardość mięśni i wytrzymałość p. Jednym ze składników jest propionate testosteron, to składnik krótko działającego estru propionowego. Daje on spore możliwości i szybkie efekty, występują niepożądane efekty leku w postaci łagodnych objawów.

Kolejnym elementem wchodzącym w skład jest Drostanolone Propionate. Jest to steroid anaboliczno-androgenny, niekiedy jest niezbędnym elementem przygotowania przed zawodami.

Preparat ten posiada opinię sterydu anabolicznego i ma silne działanie antyestrogenowe. Nie muszą tutaj użytkownicy stosować antyestrogenowych preparatów w trakcie cyklu, mogą liczyć na efekt twardego mięśnia w fazie cięcia. Przeciętne dawki tego sterydu wynoszą od 50 do 100 mg codziennie lub co 2 dni.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml