Finaject (Octan trenbolonu)

Finaject jest znanym anabolikiem, jedną z najpopularniejszych marek octanu trenbolonu.

Zadebiutował jako steryd anaboliczny weterynaryjny, a pojawił się z myślą zwiększenia masy bydła tuż przed ubojem. W latach 60 – tych Finaject szybko zyskał sławę wśród kulturystów. Spektakularna sława preparatu załamała się pod koniec lat 80 – tych, kiedy to marka Finaject została wycofana z rynku. Od tego czasu wiele podziemnych laboratoriów używa nazw własnych produktów Trenbolonu. Jeśli uda im się przekonać nabywcę, że jest to Finaject, zyskują na tym trochę więcej pieniędzy, bo klient myśli, że ma do czynienia z klasa Vet, a nie underground. Warto wiedzieć, że wielu kulturystów ciągle nazywa octan trenbolonu jako Finaject lub Fina, bo nazwa stała się tak popularna kilkadziesiąt lat temu, że funkcjonuje do dziś.

Finaject Finaject składa się z hormonu trenbolonowego, który przyłączony jest do krótkiego estru octanowego.

Przy tym szybko działającym sterydzie anabolicznym, trzeba przygotować się na perspektywę wielu wstrzyknięć tygodniowo, dla podtrzymania stabilnego poziomu we krwi. Tak jak wszystkie związki Trenbolonu, jest to steryd anaboliczny 19 – nortestosteron (19-nor). Stawia to steryd w tej samej kategorii, co Nandrolon (Deca Durabolin, Laurabolin, Durabolin). Trenbolon jest tak naprawdę zmienionym hormonem Nandrolonu (przez dodanie podwójnego wiązania w pozycjach 9 i 11 węgla). Podwójne wiązanie na węglu sprawia, że hormon jest dużo bardziej androgenny niż Nandrolon, zapobiega też aromatyzacji (konwersji testosteronu do estrogenu, dzięki enzymowi aromatazy metabolizującemu hormon testosteronu).

Plusy działania Finaject daje się zauważyć w cyklach cięcia lub spiętrzania.

Preparat sprawdza się też w poprawianiu wyników sportowych. Nie bez powodu zyskał opinię jednego z bardziej wszechstronnych steroidów anabolicznych, jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku. Gdyby wskazać najmocniejszą stronę Finaject, to byłyby to cykle cięcia. Steryd może być stosowany do pakowania wielu mięśni poza sezonem, ale powoduje też duże przyrosty siły. To także jeden z najlepszych środków dla utrzymywania beztłuszczowej tkanki w czasie diety i bezapelacyjnie najlepszy steryd do kondycjonowania. Przy trenbolonie wygląd ciała ma lepszą definicję. Ten hormon nie aromatyzuje, więc cała uzyskana masa będzie chudą tkanką. Co warto wiedzieć wykorzystując Finaject do cyklu cięcia: efekty kondycjonowania będą widoczne tylko w szczupłej sylwetce. Hormon trenbolonowy podkręci metabolizm, co pomoże w pozbyciu się tłuszczu przy jednoczesnym deficycie kalorii. Trenbolon nie spowoduje, że nagle i bez wyrzeczeń zyskasz chudy, twardy i cięty wygląd.

Lista możliwych skutków ubocznych Finaject jest dość długa.

Niektóre osoby stosujące sterydy nie będą w stanie używać hormonu Tren w żadnej formie, bo działania niepożądane okażą się barierą nie do przeskoczenia. Można jednak zaryzykować stwierdzenie, że większość negatywnych skutków ubocznych Finaject daje się kontrolować właściwie go używając. Niektóre z efektów ubocznych Trenbolone ma oparcie na genach, a to oznacza, że nawet przy właściwym użytkowaniu nie da się ich uniknąć. Część użytkowników Trenbolonu zgłasza spadek wytrzymałości układu sercowo – naczyniowego. Takie dolegliwości dla aktywnych sportowców trudno to uznać za dobrą wiadomość nawet jeśli towarzyszy im efekt atletycznej sylwetki. Dla osób, które nigdy wcześniej nie używały hormonu trenbolonu, Finaject (octan trenbolonu) powinien być zawsze pierwszym wyborem. Można to łatwo uzasadnić, problemy jeśli się pojawią można zatrzymać, a skutki uboczne znikną po kilku dniach. Jeżeli zastosowana będzie jedna z większych wersji estrów bazowych, użytkownik może mieć do czynienia z negatywnymi skutkami jeszcze przez kilka tygodni po odstawieniu.

Uwaga dodatkowa: podskórne granulki octanu trenbolonu czasami zawierają jedynie octan trenbolonu, a czasami mają też dodatkowy estrogen.