Enanta-Med 300mg

1 ampułka 10 ml

150.00

Enanta-Med to preparat ten powoduje efektywny przyrost masy mięśniowej, wzrasta również spora ilość siły, idealnie nadaje się do zwiększenia skuteczności treningów.

Substancją aktywną jest tutaj testosteron Enanthate i należy do najbardziej znanych sterydów anabolicznych, które występują na rynku.

Substancja ta powoduje, że poziom azotu w komórkach mięśniowych rośnie, następuje synteza białek, która przebiega sprawnie.Dawkowanie

Standardowe dawki wynoszą od 300 do 2000 mg na tydzień, w przypadku porcji większych niż 300 mg tygodniowo wymagana jest kuracja antyestrogenowa, zazwyczaj bierze się pod uwagę dawkę 250 mg do 1000 mg. Są one powtarzane od 5 do 10 dni.

Iniekcja uzależniona jest od oczekiwań, a także indywidualnych predyspozycji ,stanu zdrowia osoby zażywającej ten preparat. Tygodniowy cykl trwa zazwyczaj od 8 do 16 tygodni.

Skutki uboczne
Stosowanie tego preparatu oczywiście wiąże się również z występowaniem skutków ubocznych, można zminimalizować ryzyko ich występowania lub też całkowicie je ominąć. Podczas stosowania preparatu istotne jest również odpowiednie nawodnienie organizmu.

Wśród działań niepożądanych wyróżnia się nudności, bóle głowy, wymioty, łysienie problemy skórne, wahania nastrojów.

Zalety preparatu

Główne efekty podczas treningów to przyrost muskulatury, a także siły zwiększa się produkcja hormonu wzrostu, mięśnie są bardziej wytrzymałe, zwłaszcza widoczne jest to podczas treningów na siłowni.

Testosteron Enanthate dobrze radzi sobie w cyklach na masę, daje duże korzyści w postaci zwiększonej siły, a także wytrzymałości.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml