STANABOL Stanazolol tabl. Alchemia

100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


130.00

Stanabol występuje również pod nazwą Winstrol. Preparat ten oferowany jest w formie tabletek. Jest to preparat popularny na całym świecie. Jest to bowiem jeden z najważniejszych środków dopingujących, które można kupić na rynku.
Działanie Stanabolu
Czas półtrwania Stanabolu w organizmie to około 9 godzin, często stosowany jest w towarzystwie innych sterydów, wzmacnia on działanie innych środków anabolicznych. Sportowcy wykorzystują go do tzw. cykli redukcyjnych.
Preparat ten nie powinien być stosowany dłużej niż 12 tygodni, ze względu na bezpieczeństwo. Po Stanabol sięgają pływacy, lekkoatleci sportowcy podnoszący ciężary.

Dawkowanie
Zazwyczaj podaje się od 20 mg do 80 mg dziennie.

Skutki uboczne
Wśród wad wymienia się tzw. suszenie stawów i niestety nawet w małych dawkach środek ten powoduje przerost mięśnia sercowego. Bardzo istotne jest więc pilnowanie odpowiedniej dawki oraz trwania kuracji.
Preparat ten niestety jest toksyczny dla wątroby zarówno w postaci tabletek jak i iniekcji. Warto więc przyjmować Stanabol w towarzystwie innych środków chroniących wątrobę, nie powinno się przekraczać zalecanej dawki dziennej, a także nie przekraczać maksymalnie 8 tygodni stosowania kuracji.
Stanabol może być stosowany przez kobiety jak i mężczyzn, średnie dawki w postaci tabletek to przedział od 35 do 75 m na dzień, a dla kobiet od 5 do 10 mg dziennie.

Preparat ten można łączyć z innymi sterydami anabolicznymi w zależności od tego jakie chcemy osiągnąć efekty .
W cyklach cięcia najczęściej używa się go wspólnie z niearomatyzującymi androgenami.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

100 tabletek