Nandrolon Decante DECANABOL 250

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


170.00

Nandrolon Decante to popularny środek wśród różnorodnych sterydów. Popularność swoją zawdzięcza między innymi,  iż należy do stosunkowo bezpiecznych sterydów stosowanych w kulturystyce.
Zapewnia zadowalające efekty przy niskich skutkach ubocznych.
Zapewnia on zwiększenie i utrzymanie masy mięśniowej, wpływa pozytywnie na układ immunologiczny chorych. Struktura Nandrolonu Decante jest bliska testosteronowi, która różni się jedynie brakiem węgla w 19 pozycji, dzięki temu mniejszą rolę  odgrywają androgeny, niż testosteron.

Nandrolon Decante wykazuje też znacznie mniejszą gamę androgennych skutków ubocznych. Preparat ten zwiększ suchość masy mięśniowej oraz siły, wpływa pozytywnie na bilans azotowy, przyczynia się w ten sposób do lepszej syntezy białek.

Preparat posiada właściwości antykataboliczne, zmniejszony jest poziom kortyzolu poprzez blokowanie kortyzolowych receptorów. Niestety wiąże się z silną retencja wody.

Dawkowanie
Zażywa się od 200 do 400 mg tygodniowo, kuracja powinna trwać maximum od 8 do 10 tygodni.
Skutki uboczne
W wyniku stosowania preparatu możliwe jest występowanie problemów z krzepnięciem krwi i krwotoki z nosa, bóle głowy, problemy z erekcją, spadek libido, podwyższone ciśnienie krwi.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml