PHENABOL 100 (NPP szybka Deca)

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


170.00

Phenabol 100 to steryd, który charakteryzuje się silnym działaniem anabolicznym, a zarazem niskim androgenicznym, wiąże się to z jego specyficzną budową. Przypomina on bardzo testosteron, jednak nie posiada atomu węgla w 19 pozycji. Uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych i popularnych sterydów iniekcyjnych, które stosowane są przez kulturystów, idealnie służy do wzmocnienia suchej masy mięśniowej, a także siły.

Substancją czynną jest Nandrolon, jest to związek, który ma szczególną budowę chemiczną, dzięki niemu możliwe jest długotrwałe i powolne wchłanianie sterydu przez organizm.

Działanie Phenabolu 100
Środek ten jest uważany za bardzo skuteczny, w niewielkim stopniu następuje aromatyzacja przez brak estrogenów, niemal nie występuje retencja wody ani problemy typowe w przystosowaniu innych sterydów np. ginekomastia.

Bardzo często wykorzystywany jest jako bazowy steryd w budowaniu tkanki mięśniowej, niektórzy stosują go w formie dodatkowej, a to wspomaga działanie innych sterydów.

NPP poprawia bilans azotowy w organizmie, w tym przypadku nitrogen jest gromadzony i jego zapas odpowiednio zwiększony.  Nitrogen pomaga w przyswajaniu protein przez mięśnie i wspomaga ich rozrost.

Jedną z ważnych funkcji, którą posiada NPP jest hamowanie wydzielania kortyzolu w organizmie.

Phenabol 100 dawkowanie

Dawkowanie od 50 do 100 mg co 2- 3 dni, zazwyczaj działanie obserwowane jest od dwóch tygodni, stosowana długość cyklu to zazwyczaj 5 do 8 tygodni.

Skutki uboczne
Jest to środek wyjątkowo bezpieczny wśród sterydów anabolicznych, jednak mogą wiązać się z nim niepożądane skutki uboczne, np.
nadciśnienie krwi, spadek libido, androgeniczne efekty uboczne występują  niezwykle rzadko ze względu na przekształcenie budowy sterydów,  jednakże  niektóre osoby, które są wyjątkowo wrażliwe zaczynają doświadczać androgeniczny skutków ubocznych.
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się także problemy z krzepliwością, NPP wpływa na krzepliwość krwi, czas tego procesu jest wydłużony.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml