Clenbuterol Alchemia

100 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


110.00

Clenbuterol Alchemia produkt, który wspomaga odchudzanie, nie jest sterydem. Wpływa na podwyższoną temperaturę ciała, co skutkuje spalaniem tkanki tłuszczowej. Stosując ten preparat warto mieć na uwadze temperaturę ciała i kontrolować ją codziennie, by nie doprowadzić do przegrzania organizmu. Clenbuterol zalicza się do środków antykatabolicznych i termogenicznych.

Środek ten powoduje też zwiększenie aktywności amin katecholowych, jak adrenalina i dopamina, które z kolei wykazują działanie stymulujące na układ współczulny. Aminy działają na podwyższenie ciśnienia krwi, oraz na podniesienie poziomu glukozy we krwi.

Działanie
Produkt ten jest ceniony wśród kulturystów, którzy chcą wyrzeźbić swoją sylwetkę.
Wiele osób stosując Clenbuterol Alchemia czuje podwyższony efekt anaboliczny, jest to skutek reakcji, w którą lek wchodzi ze sterydami, prowadzi to do silniejszego działania.

Dawkowanie

Clenbuterol Alchemia dostępny jest w opakowaniach zawierających 100 tabletek o wadze 0,0 4 mg. Clenbuterol podwyższa średnią temperaturę ciała o jeden stopień, w ten sposób organizmy szybko zużywa nadmiar energii, spadając przy tym tkankę tłuszczową.

Zalety
Organizm przyzwyczaja się do obecności środka i po upływie tygodnia skutki uboczne powinny ustąpić. Ma więc on wpływ na zminimalizowanie tych niepożądanych skutków ubocznych, ważne jest systematyczne zwiększenie dawki, aż dojdziemy do dawki docelowej.

Skutki uboczne
Bezsenność, drżenie rąk, podwyższone ciśnienie, nadmierna potliwość, mdłości, bóle w klatce piersiowej, zgaga.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

100 tabletek