MASTABOL 100 Alchemia

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


170.00

Mastabol 100 to preparat idealny do zwiększenia siły mięśni oraz rozbudowania masy mięśniowej, główną jego cechą są niskie właściwości androgenne. Jest to substancja syntetyczna, oznacza to, że nie powstaje w sposób naturalny, należy do grupy sterydów anabolicznych. Posiada ona pochodną dihydrotestosteronu.
Środek ten nie wykazuje tendencji do aromatyzowania i ma działanie umiarkowane, nie powoduje powstawania estrogenu. Wpływa na podniesienie poziomu androgenów bez wpływu na stan estrogenów.
Dzięki temu preparatowi uzyskujemy minimalne ryzyko skutków ubocznych, szybki przyrost masy mięśniowej, właściwości kataboliczne, które zapewniają ochronę mięśni w okresie redukcji wagi. Mięśnie posiadają bardzo dobrą jakość, ponieważ zostaje ograniczona retencja wody. Dużą zaletą jaką wymienia się i podkreśla jest łagodność dla organizmu. Środek proponowany jest w ampułkach.

Preparat ten pomaga w kształtowaniu estetycznej, wysportowanej sylwetki. Najlepiej sprawdza się u kulturystów o niskim poziomie tkanki tłuszczowej, osoby posiadające jej więcej powinny najpierw zrzucić nadmiar kilogramów, aby sięgnąć po ten preparat.

Wśród wymienionych efektów działania preparatu należy wymienić zwiększoną wytrzymałość, uwydatnione mięśnie, brak złogów tłuszczu, nie występują obrzęki, wyższy poziom energii i witalności, a także zwiększona wytrzymałość oraz większa siła.

Skutki uboczne

Spowolnienie wzrostu włosów lub ich wypadanie, przerost gruczołu krokowego, występowanie trądziku lub nadpobudliwości, podwyższony poziom agresji, może też wystąpić zwiększona wybuchowość.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml