Masteron 100mg IONS

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

180.00

Masteron 100mg IONS – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Masteron to popularny środek anaboliczny stosowany głównie w celu redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzmacniania siły fizycznej. Bardzo często stosowany w końcowej fazie przygotowań do zawodów. Pozwala bowiem „wyciąć” niepotrzebną tkankę tłuszczową, co pozwala podkreślić wygląd mięśni. Stosowany głównie przez mężczyzn, ale w mniejszych dawkach może być wykorzystywany także przez trenujące kobiety. Preparat wytwarzany przez znaną firmę IONS Pharmacy.

Zastosowanie preparatu Masteron 100mg w cyklu treningowym

Masteron to substancja czynna pochodząca od hormonu DHT (dihydrotestosteron). Został on poddany modyfikacjom w celu uzyskania lepszych efektów. Produkt pierwotnie został opracowany jako lek w terapii antynowotworowej. Obecnie stosowany wyłącznie jako anabolik, który wspiera redukcję tkanki tłuszczowej oraz pozwala wzmocnić siłę fizyczną. Jest powszechnie stosowany w ostatnim etapie przygotowań poprzedzającym zawody.

Efekty stosowania anaboliku Masteron

Stosowanie anaboliku Masteron pozwala skutecznie wyeliminować niepotrzebną tkankę tłuszczową, która pozostała po przeprowadzonym cyklu treningowym. Dobrze sprawdza się na ostatnim etapie pracy, gdy chcemy podkreślić mięśnie oraz nieco obniżyć wagę. Biorąc pod uwagę wzrost siły fizycznej, jest stosowany również przez osoby uprawiające sporty siłowe i wyczynowe.

Jak dawkować preparat Masteron 100mg?

Dawka może być dostosowana do indywidualnych potrzeb. W przypadku mężczyzn, jest to zwykle 300-400mg w ciągu tygodnia, a u kobiet 50-100mg. Preparat Masteron 100 mg IONS jest dostępny w formie zastrzyków. Cykl stosowania powinien wynosić od 6 do 8 tygodni. Do skutków ubocznych u mężczyzn zaliczamy: łysienie, zmianę profilu lipidowego, nadmierną utratę wody w organizmie. U kobiet może pojawić się wirylizacja.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek