MasteronE 200mg IONS

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

220.00

MasteronE 200mg IONS to steryd anaboliczny stosowany najczęściej do redukowania niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Jest bardzo ceniony przez kulturystów w ostatniej fazie przygotowań do zawodów. Pozwala bowiem skutecznie zminimalizować udział tłuszczu i podkreślić mięśnie. Wysoka dawka preparatu pozwala ograniczyć liczbę iniekcji tygodniowo.

Zastosowanie anaboliku MasteronE 200mg

Pierwotnie, MasteronE był lekiem wykorzystywanym do leczenia niektórych typów nowotworów. Obecnie jest stosowany przez mężczyzn, którzy pragną poprawić wygląd muskulatury oraz pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej w krótkim czasie. Substancją czynną jest tutaj pochodna DHT, czyli hormonu dihydrotestosteronu. Został on odpowiednio zmodyfikowany, aby zagwarantować mężczyznom wydajniejsze oraz bezpieczniejsze działanie.

Efekty stosowania produktu MasteronE 200mg

Z pomocą anaboliku MasteronE 200mg można skutecznie „wyciąć” niepotrzebną tkankę tłuszczową, której ciężko jest się pozbyć poprzez normalne ćwiczenia, bez uszczerbku na masie mięśniowej. Anabolik jest popularny w ostatniej fazie przygotowań do zawodów. Pozwala podkreślić mięśnie, a jednocześnie, zwiększyć siłę fizyczną.

Prawidłowe dawkowanie preparatu MasteronE 200mg

W przypadku mężczyzn, zalecana dawka to 300-500 mg tygodniowo co oznacza dwie iniekcje tygodniowo. Dostępna jest także mniejsza dawka 100 mg od tego samego producenta. Cykl przyjmowania anaboliku trwa od 6 do 8 tygodni. Mogą pojawić się skutki uboczne, takie jak: nadmierna utrata wody z organizmu, bujne owłosienie na ciele, spadek libido, łysienie typu męskiego. MasteronE 200mg, ze względu na wyższą dawkę substancji czynnej, jest zalecany głównie mężczyznom.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek