OneRip 150mg (prop, masteron, tern acet)

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

220.00

OneRip 150mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

OneRip (prop, Masteron, tern acet) to steryd anaboliczny zawierający trzy substancje czynne w dawkach po 50mg: Testosterone Propionate, Drostanolone Propionate oraz Trenbolone Acetate. Środek jest stosowany głównie przez mężczyzn w celu usprawnienia procesy budowy masy mięśniowej. Wszechstronne działanie obejmuje również większą wytrzymałość i siłę podczas treningu.

Zastosowanie sterydu OneRip 150mg w planie treningowym

OneRip 150mg to bardzo popularny steryd 3w1, w którym znajdziemy aż trzy substancje czynne wspierające plan treningowy. Skład tego produktu wpływa na zmiany hormonalne korzystne z perspektywy osób budujących masę mięśniową. Zaletą są również szybkie efekty, które można zauważyć w trakcie kilkutygodniowego cyklu. Produkt ten jest stosowany zarówno przez kulturystów, jak również amatorów dążących do zbudowania imponującej muskulatury.

Jakie efekty działania gwarantuje produkt OneRip 150mg?

Preparat OneRip wpływa na stężenie testosteronu, a także poprawia syntezę tlenku azotu w mięśniach. W ten sposób, skraca czas potrzebny do zbudowania masy mięśniowej. Pomaga również wyciąć niepotrzebną tkankę tłuszczową. Stosowane tego preparatu korzystnie wpływa na wytrzymałość podczas treningu oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. To kompleksowy środek, który zawiera aż trzy substancje wspierające plan treningowy.

Prawidłowe dawkowanie sterydu OneRip 150 mg

Steryd anaboliczny OneRip 150mg (Prop, Masteron, Tern Acet) jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Zaleca się dawkę od 150 do 600mg w ciągu jednego tygodnia. Zastrzyk powinien być wykonywany co 2-3 dni. Jeden cykl trwa od 8 do 12 tygodni. W trakcie stosowania tego preparatu mogą wystąpić pewne skutki uboczne, takie jak: nadmierne owłosienie na ciele, łysienie typu męskiego, a także przejściowe obniżenie sprawności seksualnej.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek