NadroRapid (NPP) 100 mg

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

180.00

NadroRapid (NPP) 100mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

NadroRapid (NPP) to steryd anaboliczny wytwarzany przez znaną w środowisku firmę IONS. Środek zawiera w sobie nandrolon fenylopropionianu, który sprzyja budowaniu jakościowej masy mięśniowej w krótkim czasie. Stosowanie tego preparatu może znacznie usprawnić trening oraz pomóc w uzyskaniu satysfakcjonującej muskulatury.

Zastosowanie anaboliku NadroRapid (NPP) w treningu

Środek ten jest stosowany przez osoby, które pragną zmaksymalizować efekty treningu ukierunkowanego na budowanie masy mięśniowej. Stymuluje w organizmie procesy, które wpływają na poziom nitrogenu w mięśniach, a także wpływają na lepszą syntezę tlenku azotu. Poza lepszym tempem budowania masy mięśniowej, preparat może również zwiększyć wydajność treningu oraz przyczynić się do większej siły mięśni.

Jakie efekty działania oferuje produkt NadroRapid (NPP)?

Nadrzędnym efektem stosowania produktu NadroRapid (NPP) jest przyspieszony proces budowania masy mięśniowej. Preparat bywa stosowany w okresie cięcia, poprzedzającym zawody, Pozwala wyrzeźbić mięśnie oraz pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Ponadto, wpływa na kondycję stawów i mięśni, zapewniając lepsze efekty treningowe oraz zmniejszając ryzyko kontuzji.

Prawidłowe dawkowanie anaboliku NadroRapid (NPP)

Dawkowanie preparatu jest uzależnione od indywidualnych potrzeb. W przypadku mężczyzn zaleca się stosowanie dawki 100 – 400 mg w ciągu jednego tygodnia i zastrzyki odstępie 2-3 dni. Preparat może być stosowany również przez kobiety. W tym przypadku zaleca się dawkę 50 – 100 mg w ciągu tygodnia. Środek NadroRapid (NPP) 100 mg jest często stosowany w cyklach łączonych.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek