TestoRapid 100 mg

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

120.00

TestoRapid 100 mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowania

TestoRapid 100 mg to steryd o silnych właściwościach androgennych. Zawarty jest w nim testosteron w odmianie propionate. Preparat jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. Za produkcję tego sterydu odpowiada znana firma IONS Pharmacy. Ze względu na krótszy okres działania, wymagane są regularne iniekcje codziennie lub co drugi dzień.

Zastosowanie sterydu TestoRapid 100 mg w planie treningowym

Podobnie jak inne sterydy anaboliczno-androgenne, TestoRapid 100 mg stosuje się w celu zwiększenia stężenia testosteronu w organizmie. Wyższy poziom tego hormonu znacznie przyspiesza proces budowy masy mięśniowej, a ponadto, pozwala wydajniej pozbywać się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej. Może także znacząco poprawić wyniki uzyskiwane podczas cyklu treningowego.

Efekty stosowania anaboliku TestoRapid 100 mg

Stosowanie sterydu TestoRapid 100 mg pozwala przyspieszyć wzrost masy mięśniowej, a także ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej. Efektem jest również wzrost siły fizycznej, dzięki czemu, kulturyści i sportowcy są w stanie uzyskać stały progres formy. Ze względu na ograniczoną dawkę, preparat TestoRapid 100 mg jest często stosowany w fazie cięcia, gdy zależy nam na lepszym zarysowaniu mięśni i pozbyciu się uporczywej tkanki tłuszczowej.

Prawidłowe dawkowanie preparatu TestoRapid 100 mg

Jeden zastrzyk TestoRapid 100 mg przynosi efekt na około 24-36 godzin. To sprawia, że iniekcje należy realizować codziennie lub co drugi dzień. Jeden cykl trwa od 8 do 12 tygodni. Stosowanie preparatu TestoRapid 100 mg może powodować skutki niepożądane, takie jak: nadmierne owłosienie ciała, łysienie typu męskiego, trądzik młodzieńczy, a także spadek libido.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek