NadroD 200mg

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

160.00

NadroD 200mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

NadroD 200mg to steryd anaboliczny produkowany przez firmę IONS. Substancją czynną jest tutaj nandrolon, a właściwie dekanian nandrolonu. Substancja gwarantuje wszechstronne działanie i znacznie usprawnia realizację planu treningowego. Nie tylko przyspiesza proces budowania masy mięśniowej, ale również zwiększa wytrzymałość i obniża ryzyko kontuzji.

Zastosowanie preparatu NadroD w planie treningowym

Środek ten jest powszechnie stosowany zarówno przez kulturystów, jak również amatorów, którzy pragną zadbać o szybki przyrost masy mięśniowej. Substancja bywa stosowana w okresie cięcia, podczas którego dążymy do wyeksponowania mięśni oraz pozbycia się niepotrzebnego tłuszczu. Ze względu na wszechstronne zastosowanie, preparat znacznie usprawnia plan treningowy i pozwala lepiej przygotować się do nadchodzących zawodów.

Efekty stosowania środka NadroD 200mg

Nandrolon maksymalizuje gromadzenie się nitrogenu w mięśniach, co przyspiesza przetwarzanie glukozy w glikogen potrzebny do budowania masy mięśniowej. NandroD IONS poprawia także bilans azotowy, co wpływa na lepszą gospodarkę tlenową. Ze względu na ograniczony proces retencji, obniża ryzyko kontuzji mięśni i stawów, a także, redukuje ból podczas treningu. Odznacza się również długotrwałym działaniem na przestrzeni kilku tygodni.

Prawidłowe dawkowanie anaboliku NadroD 200mg

Środek ten jest dostępny w formie zastrzyków domięśniowych. W ciągu tygodnia zaleca się dawkę 200-400mg. Jeden cykl stosowania tego preparatu trwa od 8 do 12 tygodni. Zaletą jest stosunkowo łagodne działanie i brak poważnych skutków ubocznych. W takcie cyklu może jednak dojść do obniżenia sprawności seksualnej, a także przejściowych zawrotów i bóli głowy.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek