Nandrolone Phenylopropionate 100mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


150.00

Jest do dobry preparat pozwalający uzyskać sporo masę mięśniową wysokiej jakości. Cieszy się dość sporym uznaniem wśród sportowców i kulturystów, ma właściwości o charakterze anabolicznym. Osoby biorące ten preparat mają zapewniony przyrost wysokiej jakości mięśni, następuje stopniowo wzmocnienie wiązadeł i ścięgien kości oraz stawów. Preparat ten idealnie służy również do spalania i pozbywania się tłuszczu z organizmu. Nandrolon stosowany jest przez amatorów, jak również osoby doświadczone w sporcie i kulturystyce. Nie jest toksyczny dla wątroby.

Kolejną istotną cechą jest to, iż nie jest to preparat hepatotoksyczny, nie poddaje się procesowi aromatyzacji, nie przekształca i nie konwertuje w estrogen.

Dawkowanie
Preparat ten utrzymuje się w organizmie dość krótko, bo około 3 dni. Dawkowanie powinno odbywać się co 2 dni po 100 mg. Okres iniekcji Nandrolone trwa zazwyczaj około 9 tygodni. U kobiet zazwyczaj dawkowanie oscyluje między 50 m na 100 m na jeden tydzień, zazwyczaj zastrzyki odbywają się co 2 lub 3 dni. U mężczyzn zazwyczaj dawki zawierają granice między 100 mg do 600 mogę na tydzień.

Skutki uboczne
Preparat ten cieszy się dużą popularnością ze względu na wysoką skuteczność i małe skutki uboczne. W większości przypadków nie wykazują żadnego złego wpływu na organizm zawodnika.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml