ENANTHAL-250 Malay

10 ampułek /1 ml
Availability:

Brak w magazynie


200.00

Enanthal-250 Malay – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Enanthal-250 Malay to steryd anaboliczno-androgenny stosowany w celu uzyskania szybszego wzrostu masy mięśniowej. Substancją czynną zawartą w tym produkcie jest pochodna testosteronu. Poprzez zwiększenie tego hormonu w organizmie można znacznie szybciej budować mięśnie, przy jednoczesnym skoku wytrzymałości. Steryd produkowany przez firmę Malay Tiger.

Zastosowanie sterydu Enanthal-250 Malay w planie treningowym

Steryd Enanthal-250 Malay jest stosowany przez osoby, które chcą w krótkim czasie zbudować silną masę mięśniową. Oczywiście do uzyskania oczekiwanych efektów potrzebny jest odpowiednio rozplanowany plan treningowy. Jest to klasyczny steryd bazujący na pochodnych testosteronu. Wyższe stężenie tego hormonu to podstawa w procesie budowania masy mięśniowej.

Efekty stosowania preparatu Enanthal-250 Malay

Systematyczne stosowanie sterydu anabolicznego Enanthal-250 Malay pozwala na szybszą budowę masy mięśniowej, a także poprawienie siły fizycznej organizmu. Jednocześnie, steryd wspiera spalanie tkanki tłuszczowej, co jest szczególnie istotne podczas fazy cięcia. Steryd jest bardzo popularny zarówno wśród początkujących, jak również doświadczonych kulturystów.

W jaki sposób dawkować produkt Enanthal-250 Malay?

Dawkę sterydu Enanthal-250 Malay należy dostosować do indywidualnych potrzeb. Początkujący powinni przyjmować dawkę 250-600 mg w ciągu jednego tygodnia, co oznacza dwie lub trzy iniekcje w tym okresie. Zaawansowane osoby mogą przyjmować od 600 do nawet 2500mg w przypadku osób o najwyższej wadze. Możliwe skutki uboczne to: łysienie typu męskiego, trądzik młodzieńczy, spadek libido, a także nadmierne owłosienie na ciele.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml