Cyp (Testosterone Cypionate)

10 ampułek /1 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


160.00

Wyczyść

Cyp (Testosterone Cypionate) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Cyp (Testosterone Cypionate) to steryd anaboliczno-androgenny, w którym substancją czynną jest cypionat testosteronu. Środek dostępny w formie iniekcyjnej. Preparat stosowany w celu uzyskania szybszego wzrostu masy mięśniowej. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Titan Healtcare, ciesząca się dużą popularnością w środowisku kulturystów.

Zastosowanie preparatu Cyp (Testosterone Cypionate) w planie treningowym

Środek jest stosowany w celu przyspieszenia wzrostu masy mięśniowej. Zadaniem jest podwyższenie stężenia testosteronu, potrzebnego do szybszego wzrostu mięśni. Dużym plusem są imponujące efekty w krótkim czasie. W ciągu jednego cyklu można zbudować nawet 3-4 kilogramy masy mięśniowej. Wiele zależy oczywiście od prawidłowej diety oraz planu treningowego.

Jakie efekty działania może zaoferować preparat Cyp (Testosterone Cypionate)?

Osoby przyjmujące preparat Cyp (Testosterone Cypionate) zauważą szybki wzrost masy mięśniowej. Kluczem do sukcesu jest systematyczność oraz odbycie pełnego, 12-tygodniwoego cyklu. Ze względu na wysoką aromatyzację, podczas cyklu zaleca się równoległe przyjmowanie inhibitora aromatazy. Preparat może również wzmacniać siłę fizyczną i wytrzymałość.

Jak prawidłowo dawkować preparat Cyp (Testosterone Cypionate)?

Środek Cyp (Testosterone Cypionate)  jest dostępny w formie iniekcyjnej. Jedna ampułka zawiera 250 mg substancji czynnej. Zaleca się przyjmowanie dawki 250mg tygodniowo. Doświadczeni użytkownicy mogą zwiększyć dawkę do 500 mg. Do ewentualnych skutków ubocznych zaliczymy: nadmierne owłosienie twarzy i ciała, nadmierne pobudzenie, podwyższone ciśnienie, a także trądzik.

SKU: brak Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml