Actovegin ( Solcoseryl) 80mg/ 25 ampułek / 2ml

opakowanie 25 ampułek x 2 ml

350.00

Actovegin (Solcoseryl) 80mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Actovegin, znany również jako Solcoseryl to dializat pozyskiwany z krwi cieląt. Środek ten może wpływać na szybszą regenerację mięśni, a także poprawiać ogólną wydolność organizmu. Bywa stosowany również jako remedium na cukrzycę. Dostępny w formie zastrzyków domięśniowych lub wlewek dożylnych. Preparat jest produkowany przez firmę Takeda.

Zastosowanie preparatu Actovegin w planie treningowym

Preparat Actovegin (Solcoseryl) jest bardzo popularny wśród kulturystów i osób uprawiających sport siłowe, a także wyczynowe. Gwarantuje lepszy transport tlenu, wpływając na optymalne dotlenienie wszystkich mięśni oraz stawów. Jest wykorzystywany w celu szybszej regeneracji układu mięśniowo-kostnego podczas intensywnego planu treningowego.

Jakie efekty działania może zaoferować Actovegin?

Stosowanie tego preparatu pozwala uzyskać szybszą regenerację mięśni po treningu. Lek sprawdza się również w poprawianiu wyników w sportach wyczynowych, wymagających dobrej kondycji i wytrzymałości. Wszystko za sprawą lepszego natlenienia całego organizmu. Stosowany po forsownym wysiłku, a także w rekonwalescencji po kontuzjach.

Jak prawidłowo dawkować preparat Actovegin?

Actovegin (Solcoseryl) to środek dostępny w formie zastrzyków domięśniowych lub wlewek dożylnych. Jedna ampułka preparatu zawiera 80mg substancji czynnej. Zalecana dawka dzienna wynosi 80-160mg. Kuracja z tym lekiem nie powinna trwać dłużej, niż sześć tygodni. Zaletą stosowania tego preparatu jest brak skutków ubocznych.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

opakowanie 25 ampułek x 2 ml