Oxa (Oxandrolone) Anavar

100 tabletek/10mg

270.00

Wyczyść

Oxa (Oxandrolone) Anavar – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Oxa (Oxandrolone) Anavar to steryd anaboliczny produkowany przez firmę Titan Healtcare, dobrze znaną w środowisku kulturystów. Popularny Oxandrolon to środek, który pozwala utrzymać jakościową masę mięśniową między kolejnymi cyklami. Jednocześnie, sprzyja rozwojowi wytrzymałości i siły fizycznej. Steryd ten jest dostępny w formie tabletek.

Zastosowanie preparatu Oxa Anavar w planie treningowym

Steryd Oxa Anavar odznacza się silnym działaniem anabolicznym oraz umiarkowanym działaniem androgennym. Zawarta w nim substancja czynna pozwala zachować wysoki poziom testosteronu, przyspiesza syntezę białka, a także korzystnie wpływa na siłę mięśni. Powszechnie stosowany przez kulturystów pomiędzy kolejnymi cyklami sterydowymi.

Jakie efekty stosowania oferuje steryd anaboliczny Oxa Anavar?

Oxa Anavar to stosunkowo łagodny steryd, który jest wykorzystywany głównie do zachowania masy mięśniowej zbudowanej podczas cyklu sterydowego na bazie testosteronu. Łagodzi skutki odstawienia takowych preparatów, a także korzystnie wpływa na siłę fizyczną mięśni. Pozwala zachować wysokie stężenie testosteronu, ograniczając proces aromatyzacji.

Jak prawidłowo dawkować preparat Oxa Anavar?

Steryd jest dostępny w tabletkach zawierających zwykle 2,5 mg lub 5 mg substancji czynnej. Optymalna dawka zależy od masy ciała oraz od uprzednio branych sterydów. Zaleca się przyjmowanie mniejszych dawek od 2,5 do 10 mg dziennie. Maksymalna dawka to 20 mg. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy przede wszystkim „wysuszenie” mięśni, co zwiększa ryzyko kontuzji.

SKU: brak Kategoria: Tagi: , , ,
Zawartość opakowania

100 tabletek/10mg