Meta (Methandienone)

100 tabletek/10mg
Dostępność:

Brak w magazynie


80.00

Wyczyść

Meta (Methandienone) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Meta (Methandienone) to niezwykle popularny steryd anaboliczno-androgenny, służący do szybszego wzrostu masy mięśniowej. Jest szczególnie ceniony przez początkujące osoby, ze względu na doustną formą i brak konieczności robienie zastrzyków. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Titan Healtcare, dobrze rozpoznawana w środowisku kulturystów.

Zastosowanie preparatu Meta (Methandienone) w planie treningowym

Popularna Meta jest stosowana zarówno przez początkujących, jak również doświadczonych kulturystów. Zapewnia intensywny wzrost masy mięśniowej, a także gwarantuje wzrost siły fizycznej. Ze względu na wysoką aromatyzację, często stosowana równolegle z inhibitorem aromatazy.

Jakie efekty działania może zaoferować preparat Meta (Methandienone)?

Przyjmowanie tego preparatu pozwala uzyskać imponującą masę mięśniową w krótkim czasie. Po zakończeniu kilkutygodniowego cyklu zalecana jest faza redukcyjna, która polega na pozbyciu się nadmiaru wody oraz tkanki tłuszczowej. Stosowanie Meta (Methandienone) może również zagwarantować wzrost wytrzymałości oraz siły fizycznej.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Meta (Methandienone)

Meta (Methandienone) to steryd dostępny w formie doustnej. Początkującym osobom zaleca się przyjmowanie dawki 10-15mg dziennie. Doświadczeni kulturyści mogą zwiększyć dawkę do 30-40mg. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczamy: spadek libido, trądzik, łysienie typu męskiego, a także nadmierne owłosienie twarzy i ciała.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

100 tabletek/10mg