Tri-Para 90 mg

5 ampułek /1,5 ml
Dostępność:

Brak w magazynie


280.00

Wyczyść

Tri-Para 90 mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Tri-Para 90 mg to steryd anaboliczny, w skład którego wchodzą trzy estry trenbolonu: acetat, enantat oraz hexahydrobenzylcarbonat. Stosowany w celu budowania masy mięśniowej, a także w cyklu redukcyjnym do rzeźbienia sylwetki. Za produkcję tego sterydu odpowiada firma Titan Healthcare dobrze rozpoznawalna w środowisku kulturystycznym.

Zastosowanie preparatu Tri-Para w planie treningowym

Steryd zawierający trzy estry trenbolonu to doskonała propozycja dla osób, które pragną uzyskać wzrost jakościowej masy mięśniowej, o niskim udziale wody i tkanki tłuszczowej. Adresowany do osób, które od pewnego czasu pracują już nad swoją muskulaturą. Zaletą sterydu Tri-Para jest brak aromatyzacji oraz problemu retencji wody.

Jakie efekty działania może zaoferować środek Tri-Pata 90mg?

Stosowanie sterydu Tri-Para 90 mg wspiera proces budowania jakościowej masy mięśniowej. Efekty można zauważyć w ciągu kilku tygodni, ale ich jakość zależy od planu treningowego oraz diety. W trakcie cyklu dostrzegalny jest także wzrost siły fizycznej oraz wytrzymałości. Przy intensywnych ćwiczeniach należy zachować ostrożność, ze względu na nieco wyższe ryzyko kontuzji.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Tri-Para 90 mg

Tri-Para 90 mg jest sterydem w formie iniekcyjnej. Początkującym kulturystom zaleca się przyjmowanie dawki 25-50mg co 2-3 dni. Doświadczone osoby mogą stosować dawkę nawet 75mg co 2 dni. Do potencjalnych skutków ubocznych należy zaliczyć: wzrost agresji, nadpobudliwość oraz spadek libido. Środek jest obciążeniem dla wątroby, dlatego cykl nie powinien trwać dłużej niż 12 tygodni.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

5 ampułek /1,5 ml