Nandrolone Phenylpropianate NPP (szybka deka)

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


170.00

Nandrolon jest określany jako krótka deka, dzięki swojej niskiej androgeniczność, nie wyniszcza organizmu, krótko utrzymuje się w organizmie. Działania Nandrolonu nie jest skierowane bezpośrednio na anabolizm mięśni ,a na funkcje wspomagające ten anabolizm. Preparat stosowany jest przez amatorów jak i doświadczonych zawodników, cieszy się popularnością ze względu na dużą efektywność i uzyskuje się dzięki temu duży przyrost masy mięśniowej, wysoką w skuteczność w fazie redukcji.

Działanie
Nandrolon stosowany jest w  procesie budowania mięśni lub też jako dodatkowy anabolik, który wspomaga działanie mniejszych anabolików na przykład trenbolonu.

Podstawowym atutem jest poprawa bilansu azotowego w mięśniach, a tym samym stymulacja zwiększenia zapasów w mięśniach niezwykle cennego nitrogenu.

Spora ilość nitrogenu w mięśniach oznacza ich zdolność do przyswajania protein, dzięki czemu rozbudowana jest masa mięśniowa. Nandrolon bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z wysokobiałkową dieta i dobrymi odżywkami białkowymi.
Stosując Nandrolon zwiększa się masę i gęstość kości. Nandrolon to lek stosowany w osteoporozie, wpływa on bardzo pozytywnie na układ kostny, zmniejsza ryzyko kontuzji, ewentualnie negatywnego działania na kości. Inne sterydy anaboliczne pozwalają rozbudować sylwetkę, nie tylko na poziomie muskulatury, ale też układu kostnego. Kolejną zaletą jest to, iż sterydy anaboliczne powoduje zwiększenie zatrzymania wody w stawach, dzięki czemu ryzyko kontuzji podczas treningów staje się mniejsze, ponieważ stawy mają nie jako naturalną amortyzację.

Skutki uboczne
Skutki uboczne występują rzadko, są to: zawroty głowy, zahamowania zdolności seksualnych. Nandrolon w połączeniu z testosteronem nie powinien wykazywać skutków ubocznych.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml