Primobolan Depot

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


170.00

Primobolan depot jest indukcyjnym odpowiednikiem primobolanu w tabletkach, ma silniejsze działanie.

Primobolan ma praktyczną zaletę, pozwala zbudować większą masę mięśniową, oczywiście musi być odpowiednia dieta dostosowana do organizmu danego zawodnika. Można w ten sposób zwiększyć masę od 5 do 10 kg, w przypadku początkujących jest wystarczającym przyrostem.
Preparat ten podawany jest w formie domięśniowych iniekcji, działanie delikatna masa zazwyczaj czy cykl trwania wynosi od 6 do 6 miesięcy
Dawkowanie

Dla osób początkujących, które nie mają kontaktu ze sterydami wystarcza dawka 200-300 mg, zalety o niewielkich ilości to brak praktycznie skutków ubocznych, bardziej zaawansowani zawodnicy zazwyczaj sięgają po dawki rzędu 400- 800 mg tygodniowo. Primobolan przyjmuje się na okres od 12 do 24 tygodni, kobietom wystarczają dawki w granicach 100 do 200 mg.
Zaawansowani kulturyści  stosują różne kombinacje primobolanu, łącząc go z dużymi dawkami testosteronu, trenbolonu, czy metanabolu.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się łysienie, nasilenie owłosienia na ciele, tłusta cera, trądzik, primobolan uważany jest za najłagodniejszy ze sterydów anaboliczno-androgennych, dobrze przyjmowanych przez organizm, a więc pojawienie się skutków ubocznych jest stosunkowo małe.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml