Stanozolol 10mg tabl STROMBAFORT Bałkan

100 tabletek

150.00

STROMBAFORT – środek ten to steryd, którego działanie anaboliczne zostaje zapewnione przez substancję zwaną stanozololem. Preparat sprzyja budowaniu masy mięśni, po jego stosowaniu widać wyraźnie rezultaty w przyroście muskulatury, można w ten sposób wypracować dużą masę mięśniową bez jednoczesnej retencji wody w organizmie, co jest bardzo pożądane.

Muskuły uzyskują dobrą definicję i nie ma problemu z utrzymaniem jej po odstawieniu sterydów.istotny jest fakt iż w nim występuje to brak aromatyzacji co dodatkowo znacząco redukuje prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych innych skutków jak ginekomastia trądzik czy coś skóry.

Preparat nie zatrzymuje wody w organizmie przyczynia się do jego skutecznego usunięcia A to z kolei blokuje gromadzenie się tkanki tłuszczowej oczywiście należy pamiętać o odpowiednim treningu i zbilansowanej diecie.

Dawkowanie
Mężczyźni zazwyczaj zażywają około 25 do 50 mg dziennie preparatu dla kobiet natomiast dawka wystarczy 5 do 10 mg dziennie działanie leku trwa do 8 godzin możemy już powiedzieć że to preparat o krótkotrwałych efektach dlatego też nie warto robić przerwy.
Skutki uboczne
osoby mające problemy z wątrobą nie powinny sięgać po ten preparat ponieważ jest on hepatotoksyczny zazwyczaj sięgają po nie osoby młode uprawiające sport które nie mają problemów zdrowotnych.lekcje może mieć negatywny wpływ na prostatę może powodować wypadanie włosów i trądzik u niektórych doprowadza do ciśnienia wysokiego ciśnienia krwi. U kobiet może wystąpić depresja czynności jajników zaburzenia miesiączkowania.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

100 tabletek