ANAPOLON Oxa 50mg tabl Bałkan

20 tabletek

150.00

Anapolon Oxa 50 mg  to silny doustny steryd anaboliczny dostępny na rynku. Pierwotnie został opracowany do leczenia przy ciężkiej niedokrwistości oraz zaniku mięśni. Preparat, gdy jest silnie anaboliczny zapewnia bardzo dobry przyrost masy mięśniowej. Stosowanie tego preparatu jest bardzo mocno związane z dietą zażywającego środek, istotna jest właściwa dieta, ponieważ preparat nie zadziała w przypadku deficytu kalorycznego.

Podstawowym zadaniem tego preparatu jest budowanie masy mięśniowej, zwiększanie siły, w połączeniu z innymi sterydami sprawdza się także w cyklach cięcia.

Anapolon nie aromatyzuje, więc inhibitory aromatazy nie są w tym przypadku potrzebne. Preparat ten oczywiście poprawia jakość masy mięśniowej

Skutki uboczne

Działanie Anapolonu związane jest ze znaczną retencją wody w organizmie, u osób wrażliwych może występować ginekomastia. Aby zapobiec temu warto zażywać leki z grupy antagonistów receptorów estrogenowych, zmniejszają one ryzyko wystąpienia ginekomastii, a także poprawiają jakość masy mięśniowej. Wśród skutków ubocznych wyróżnia się przetłuszczające się włosy, silne owłosienie ciała, łysienie. Nie powinien być stosowany przez kobiety, ponieważ efekty niepożądane w przypadku kobiet są drastyczne. Anapolon jako preparat z grupy 17 alkilowy jest bardzo szkodliwy dla wątroby, nie powinno przekraczać się zalecanych dawek i okresów przyjmowania.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

20 tabletek