Clenbuterol Bałkan

100 tabletek

120.00

Clenbuterol to preparat podnoszący termogenezę ciała, szybko i efektywnie spala tkankę tłuszczową.
Sprawia, że organizm wydatkuje energię w większości, która pochodzi z tłuszczu, efekty stosowania preparatu widoczne są prawie od razu. Clenbuterol używany był wcześniej jako lek do leczenia chorób takich jak astma oskrzelowa. Najczęściej stosowany jest przez kulturystów, którzy pracują na swoją rzeźbą. Bardzo często łączą ten środek z odpowiednimi środkami, by zredukować tkankę tłuszczową, zwłaszcza przed zawodami. Clenbuterol zwiększa widocznie syntezę białek, blokuje negatywny wpływ kortyzolu na mięśnie.

Środek ten stosowany jest jako reduktor, alternatywa dla sterydów, pobudzacz spalania tłuszczów. Ma więc on różnorodne zastosowanie.

Dawkowanie
Preparaty można kupić w formie kropli, płynu, granulatów, zastrzyków, czy syropów. W tym przypadku są to tabletki. Najpierw zaczyna się od brania jednej tabletki, później bierze się tabletkę przez 2 dni, po czym robi się przerwę na kolejne 2 dni. Innym sposobem brania Clenbuterolu jest branie tabletki przez 2 tygodnie i po kolejnych dwóch tygodniach robi się przerwę. Zazwyczaj bierze się preparat według rosnącego schematu, zaczynamy od małych dawek, czyli 20- 40 mg dziennie i zwiększamy ją do około 60 do 100 mg na dobę. Zażywając Clenbuterol należy kontrolować stale temperaturę ciała, preparat przez swoje działanie podwyższa temperaturę organizmu około 1 stopień. W przypadku, gdy zauważymy, że temperatura nie ulega zmianie oznacza to, iż preparat przestaje już działać i nie ma potrzeby go zażywać. Popularnym dawkowaniem jest 5 do 8 tabletek na dzień dla mężczyzn i jedna do 4 tabletek dla kobiet.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych podczas zażywania tego preparatu wyróżnia się bóle głowy, nerwowość, wymioty, nudności, pocenie się, bezsenność, zaczerwienienie twarzy, suchość w ustach, zgaga, podwyższone ciśnienie krwi, drżenie rąk i całego ciała. Jeżeli chcemy uniknąć takich objawów, jak np. skurcze mięśni należy codziennie wypijać od czterech do 6 l wody, jeść banany i pomarańcze, ważne są też suplementy diety, które zawierają potas o dawce 200 do 400 mg na dzień.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

100 tabletek