Parabolan 1ml inj Bałkan

10 ampułek /1 ml

450.00

Parabolan to steryd iniekcyjny, który charakteryzuje się dużą skutecznością przy niewielkiej toksyczności, jest on bezpieczny i może być stosowany samodzielnie bez innych osłonowych preparatów.

Dawkowanie

Preparat przeznaczony jest do iniekcji, ma on długi okres półtrwania od 5 do 7 dni, spokojnie można go więc stosować raz w tygodniu.

Zalecane dawki to od 76 do 228 mg na tydzień.

Parabolan to forma doskonale znanego Trenbolonu.

Środek ten wykazuje działanie androgenne i anaboliczne i nie konwertuje do DFT.

Daje on szybkie efekty wzrostu siły oraz masy, umożliwia osiągnięcie gładkiej muskulatury, a rezultaty osiągane są w krótkim czasie.

Zalety stosowania to: ograniczone gromadzenia wody w masie mięśniowej, stosunkowo niewielkie skutki uboczne, przy stosowaniu tego preparatu osiągamy piękną, gładką muskulaturę, dużą zaletą jest również długi okres półtrwania.

Skutki uboczne

Parabolan nie wykazuje tendencji do przekształcenia w estrogen, skutki uboczne są minimalne, nie występuje ginekomastia, ani nadmierny przyrost tkanki tłuszczowej.

Trzeba pamiętać, że Parabolan hamuje produkcję naturalnego testosteronu, dlatego też po zakończeniu cyklu zaleca się przyjmowanie preparatów odblokowujący.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

10 ampułek /1 ml