OXANDROLON 10mg tabl Bałkan

25 tabletek

160.00

OXANDROLON to popularny steryd, po który sięgają osoby startujące w wielu dyscyplinach sportowych, stosowany jest w sporcie, medycynie i chirurgii, często podawany jest również przy chemioterapii. Wśród kulturystów uważany jest jako środek o dobrych właściwościach androgennych i anabolicznych.

Dawkowanie
Zazwyczaj dawkowanie sięga średnio od 20 do 50 mg, czyli od dwóch do 5 tabletek dziennie. Pierwsze efekty ujawniają się po około dwóch tygodniach, środek ten można mieszać z innymi sterydami, zależnie od efektu jaki chcemy uzyskać.

Nie jest on się mocnym sterydem, więc nie ma przeciwwskazań, by go stosować, jest środkiem bezpiecznym i wysoce skutecznym, dobrze radzi sobie w połączeniu z innymi sterydami.
Nie zatrzymuje on wody w organizmie, wpływa na zwiększenie masy mięśniowej, przyrost siły. Jego działanie anaboliczne jest silne, aniżeli działanie androgenne. Regeneracja mięśni odbywa się stosunkowo szybko. Preparatem jest nietoksyczny, nie uzależnia i nie zaburza pracy układu podwzgórze- przysadka -jądra, nawet przyjmowany dłuższy czas wcale nie wpływa szkodliwie na organizm.

Skutki uboczne
Badania wykazują, że jest to środek bezpieczny, nie przyczynia się do powstawania uzależnień, należy jednak pamiętać, że mogą występować drobne skutki uboczne, ponieważ każdy organizm jest inny, należy zachować ostrożność i stosować się do wskazówek zawartych w ulotce.
W przypadku, gdy stosujemy duże dawki sterydów, można zauważyć podwyższony poziom wątrobowych wskaźników ALAT ASPAT, mimo to nie jest to środek toksyczny, silnie działający na wątrobę. Stosując OXANDROLON trzeba uważać, ponieważ zwiększa się ryzyko kontuzji, należy zbytnio nie forsować stawów przy treningach. W przypadku stosowania środka przez kobiety u niektórych obserwuje się obniżenie głosu.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

25 tabletek