Metanabol DANABOL

100 tabletek

150.00

Metanabol to środek o działaniu anabolicznym podobnym do testosteronu. Przyśpiesza on produkcję białek warunkującą lepsze efekty treningów, w przypadku medycyny wykorzystywany jest do leczenia stanów zanikowych mięśni, ujemnego bilansu azotowego. Wykorzystywany jest również do zwiększenia masy mięśniowej i siły. Działanie tego preparatu polega na umiarkowanym blokowanie układu HPTA.
środek ten hamuje produkcję kortyzolu, wspomaga produkcję białka, ma silne działanie anaboliczne i androgenne. Wśród zalet, które się wymienia należy podkreślić, iż ma duży wpływ na budowanie masy i siły, a także poprawia samopoczucie podczas treningów.

Dawkowanie
Standardowa dawka Metanabol to od 15 do 30 mg dziennie, a w kulturystyce stosowana jest dawka od 10 do 60 mg.

Skutki uboczne
Lek ten jest toksyczny zwłaszcza jeśli zażywany jest dużych dawkach, może wpływać na poziom enzymów wątrobowych, wymaga ostrożności w przyjmowaniu i ograniczenie dawkowania maksymalnie do 6 tygodni.
Wśród skutków ubocznych można wyróżnić dużą retencję wody, obrzęk i podwyższone ciśnienie i przyspieszoną akcję serca możliwe, występowanie ginekomastii, przerostu lewej komory serca.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

100 tabletek