TAMOXIFEN TAMOXIMED

20 tabletek
Availability:

Brak w magazynie


50.00

TAMOXIMED to standardowy antyestrogen substancją czynną jest Cytrynian Tamoksifenu.pokazuje on małe właściwości estrogenowe dzięki czemu wiąże się z receptorami estrogenowy mi które blokują i uniemożliwiają łączenie się z estrogenem powstałym z aromatyzacji androgenów.

sporcie preparatach stosowanych do hamowania ginekomastii spowodowanej aromatyzacja androgenów po przyjęciu sterydów anabolicznych.

Dawkowanie

Zazwyczaj w dawkach 10 do 20 mg aby kontrolować działanie estrogenu.

Dawkowanie zależy od indywidualnych predyspozycji.

Tam oksymet to lek który w medycynie służy też do przeciwdziałania bezpłodności męskiej i kobieceraka piersi i szyjki macicy.

Przeciwdziała także powstawanie ginekomastii jego korzystne działanie związane z obniżeniem poziomu estrogenów w organizmie sportowca do których dochodzi podczas przyjmowania tam oksymet.

preparat ten może być stosowany po zakończeniu kuracji sterydowej wtedy podaje się bo jako środek pozwalających przywrócić normalne funkcjonowanie gospodarki hormonalnej.dobrymi właściwościami preparatu jest wzmocnienie kości oraz podwyższona ilość dobrego cholesterolu we krwi.

Skutki uboczne to napady nudności gorąca bóle głowy problemy z wątrobą oraz niższy poziom hormonu IGF-1 który wpływa na pracę całego organizmu.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

20 tabletek