TESTO P Testosterone Propionate 150 mg

Availability:

Brak w magazynie


180.00

Brak w magazynie

Testo P charakteryzuje się bardzo szybkim efektem działania, powoduje przyrost mięśni oraz ogólny wzrost energii i apetytu. Na szczęście powoduje mniejszą retencje wody w organizmie, a więc mięśnie i ich przyrost są lepszej jakości. Mimo, iż preparat ten dość silnie aromatyzuje, nie wywołuje zjawiska ginekomastii w znacznym stopniu, jak inne estry testosteronu, na szczęście nie kumuluje się w danym organizmie.

Propionat testosteronu ma silne działanie androgenne ale jego działanie w przypadku zatrzymywania wody jest znacznie mniejsze niż w przypadku estrów.

Efekty uzyskiwane poprzez stosowanie Testo P

Stosując Testo P uzyskuje się efekt tak zwanego „suchego mięśnia” pozyskane w krótkim czasie, możemy cieszyć się znacznie większą siłą a także wzmożoną wytrzymałością treningową. Preparat wykazuje łagodne skutki niepożądane w porównaniu z innymi środkami.

Dawkowanie

Preparat znajduje się w szklanej ampułce o pojemności 10 ml, samo natężenie substancji aktywnej wynosi 150 mg na 1 ml.

Testo P stosuje się w ujęciu domięśniowym, zalecana dawka wynosi zwykle od 50 do 200 mg, podawana jest co 48 godzin. Warto postarać się o ustawienie sobie dawek do indywidualnych predyspozycji, a także skomponować odpowiednią dietę żywieniową i właściwy trening.

Skutki uboczne

Środek ten nie wykazuje dużych skutków ubocznych, jednakże w przypadku stosowania większych dawek może do nich dojść, np. zaburzenia erekcji, obniżone libido, problemy z prostatą, podwyższone ciśnienie krwi, zwiększona agresja, trądzik, ginekomastia, bezpłodność z efektami ubocznymi. Warto włączyć do kuracji środki, które powodują tworzenie się amortyzacji.