MENT Trestolone Acetate 100 mg

Availability:

Brak w magazynie


300.00

Brak w magazynie

MENT Trestolone Acetate, preparat ten szybko działa i widać efekty w postaci wzrostu ogólnej masy mięśni, zwiększenie poziomu testosteronu.

Środek Trestolone Acetate 100 mg jest to preparat o działaniu pobudzającym, który motywuje do działania, a zwłaszcza do wzmożonych ćwiczeń, dedykowany jest zwłaszcza dla mężczyzn.

Stosowanie tego preparatu musi być związane z aktywnością fizyczną. Uzyskana masa mięśni musi być przetworzona w rzeźbę, w innym przypadku przerodzi się ona w drastyczny rozrost wszystkich tkanek w organizmie. Trestolone bardzo dobrze sprawdza się u osób kochających wysiłek fizyczny, które chcą rozbudować swoje mięśnie na treningach.

Preparat ten jest środkiem stymulującym wzrost masy mięśniowej, a także wzrost procesów syntezy białka, powiększa się siła i wytrzymałość mięśni.

Dawkowanie

Ment Trestolone Acetate 100 mg stosuje się w postaci dawek 50 mg do 100 mg codziennie lub co drugi dzień.

Skutki uboczne

Wśród skutków ubocznych należy wyróżnić brak snu, nadmierną potliwość, suchość w gardle, wahania ogólnego nastroju, preparat ten może także aromatyzować, nie wolno przekraczać zalecanych dawek preparatu.

Środek ten dedykowany jest dla osób dorosłych, nie powinny go zażywać osoby niepełnoletnie, ponieważ powoduje nienaturalny, przyspieszony proces dojrzewania płciowego.

Kategoria: Tag: