TESTO MIX Mixed Testosterone Esters 300 mg

Availability:

Brak w magazynie


220.00

Brak w magazynie

Testo Mix 300 mg to środek, który stworzony jest z miksu czterech różnych estrów. Preparat ten ma formę zawiesiny oleistej, w jej budowie wyróżnia się 40 mg propionate, 70 mg isocaproate i 120mg decaonate. Taki właśnie skład estrów wydłuża proces samoczynnego uwalniana testosteronu w organizmie, dzięki czemu iniekcje nie muszą być częste.

Preparat ten zostaje w organizmie stosującego około 3 tygodnie, ma on dość mocne właściwości anaboliczne i androgenne.Testo Mix idealnie nadaje się do budowy wyraźnej masy mięśniowej, a także uzyskania dużej siły. Niestety skutki uboczne są efektem wyraźnej aromatyzacji, czyli jak każdy testosteron powoduje intensywny proces konwertowania do estrogenów.

Dawkowanie

Średnie porcje Testo Mix 300 mg wynoszą od 250 m do 1000 mg w ujęciu tygodniowym.Trzeba pamiętać, iż przy nadmiernej ilości preparatu  mogą występować działania ujemne, dla wzmocnienia działania efektu anabolicznego Testo mix 300 mg warto włączyć  z innymi steroidami.

Skutki uboczne

Wśród skutków ubocznych wyróżniamy właśnie wyżej wspomniany proces aromatyzacji, następnie nadmierne gromadzenie wody w organizmie, ginekomastia, wzmożone ciśnienie tętnicze krwi.

Osoby nadużywające tego środka mogą narzekać na problemy związane ze skórą, związanie to jest z trądzikiem, nadmiernym owłosieniem całego ciała, osoby bardzo wrażliwe na ten środek będą skarżyć się na łysienie na skórze głowy.