BOLDA Boldenone Undecylenate 300 mg


Cena za 1 opakowanie.

180.00

Boldenon to pochodna testosteronu, charakteryzująca się silnymi właściwościami anabolicznymi i umiarkowanymi androgennymi. Boldenon zaliczany jest do anabolików nowej generacji, jest wysoce zaawansowany chemicznie, nie powoduje ciężkich, niepożądanych efektów, a ma niewielkie skutki uboczne, jest skuteczny w formowaniu umięśnionej sylwetki.

Jego działanie ma miejsce już po trzech- czterech dniach od iniekcji, przez 3 tygodnie następuje powolne uwalnianie się hormonu.
Przy sporych dawkach stosowanych przez dłuższy czas okazuje się, że preparat ten może zwiększyć znacznie liczbę czerwonych krwinek, co jest korzystne dla osób pozostających w aktywności fizycznej.

Głównym celem ośrodka jest uzyskanie muskularnej budowy ciała.
Boldenon poprawia równowagę azotową, wpływa ona na zwiększenie liczby białek w komórkach mięśni, ze względu na ich wpływ na zwiększenie produkcji czerwonych krwinek doskonale działa na zwiększenie siły i dotlenienie mięśni. Stymuluje również wydzielanie erythropeitiny w nerkach, która jest substancją wpływające na wzrost wytrzymałości mięśniowej.

Dawkowanie
Przeciętne dawki wahają się między 200 a 600 mg co 7 dni.
Środek ten jeśli chodzi o kobiety dawkuje się w granicach 50 mg na 7 dni, spora część kobiet dobrze znosi również dawki w granicach nawet 75 mg do 100 mg preparatu tygodniowo, jednakże nie zaleca się stosowanie tak sporej dawki na początku cyklu, najpierw trzeba spróbować od dawki 50 mg w dawce tygodniowej, by sprawdzić jak reaguje na niego organizm.

Skutki uboczne:
Skutki uboczne: młodzieńczy trądzik, łysienie typu męskiego, bujne owłosienie ciała.