AndroX 25mg

1 opakowanie 100 tabletek

180.00

Androx 25 mg wykorzystywany w medycynie do zwiększenie ilości czerwonych krwinek w organizmie. Preparat ten pomaga szybko uzyskać dużą masę mięśniową, daje duże i szybkie rezultaty, niestety wiąże się to z zatrzymaniem wody w organizmie, dzięki temu uzyskana masa mięśniowa niestety jest gorszej jakości.

Preparat ten zwiększa produkcję czerwonych krwinek, dlatego też tlen dociera do komórek, przemieszcza się niezwykle dynamicznie, mięśnie stają się bardzo wytrzymałe, dlatego też wyczerpujące treningi wcale nie są dużym problemem dla zawodników. Organizm szybko się regeneruje.

Dawkowanie

AndroX 25 mg nie powinno się używać dłużej niż pięć, sześć tygodni. Zazwyczaj stosuje się dawki do 100 mg na dobę i nie ma sensu podwyższać tej dawki, zazwyczaj zawodnicy pobierają dawki około 70 mg dziennie.

Skutki uboczne

Wśród skutków ubocznych wyróżnia się nudności, wymioty, bóle głowy, utratę apetytu. U osób słabszych, czy młodych może powodować się na skutki uboczne, może spustoszyć organizm, trzeba więc mieć świadomość konsekwencji wiążących się z zażywaniem tego preparatu.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek