Xanavar 10mg

1 opakowanie 100 tabletek

250.00

Wyczyść

Xanavar  jest to steryd anaboliczno-androgenny, cieszy się popularnością ze względu na dość łagodne w naturze skutki uboczne, a zarazem dużą skuteczność działania. Jako jeden z nielicznych anabolików ma wysoki wskaźnik skuteczności i bezpieczeństwa dla kobiet, ale oczywiście stosują go również mężczyźni.

Oprócz nielicznych skutków ubocznych jest też bardzo skuteczny. Jest to środek, który można łączyć z innymi preparatami sterydowymi. Preparat ten włączony jest na przykład z Winstrolem, Masteronolem, czy Parabolanen.

Wśród zalet tego preparatu wyróżnia się znaczny przyrost siły, nie występuje gromadzenie się wody w mięśniach i stawach co jest istotne.

Następuje także przyrost siły. Preparat ten nie wykazuje cech aromatyzacji, dzięki temu środkowi mięśnie mają konkretny, ale nie wodnisty wygląd. Jest to istotne zwłaszcza dla zawodników przed zawodami. Steryd ten w połączeniu z odpowiednią dietą może pozwolić na ukształtowanie twardego mięśnia. Xanavar nie rozbija komórek tłuszczowych, a za to hamuje apetyt, nie występuje aromatyzacja, a więc nie występują związane z nią skutki uboczne.

Dawkowanie

Zazwyczaj środek wykorzystuje się w czterech do sześciu tygodni, jego aktywności w organizmie wynosi od 8 do 12 godzin.

Skutki uboczne
Xanavar wywołuje raczej łagodne skutki uboczne, można stosować ten steryd przez wiele miesięcy bez żadnych konsekwencji zdrowotnych. Jednakże mogą występować bóle brzucha, mocz o ciemnej barwie, nudności, wymioty, żółta skóra, wzdęcia. Może również występować biegunka, należy pamiętać, by nie przekraczać zalecanej dawki.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek