TurinoX 10mg

1 opakowanie 100 tabletek

180.00

Wyczyść

Preparat ten cieszy się popularnością ze względu na bezpieczeństwo stosowania, jeżeli przestrzega się zaleconego stosowania. TurinoX powoduje duży przyrost masy mięśniowej, wzmaga działanie innych sterydów wykorzystuje się go więc w ich towarzystwie.

Preparaty nie aromatyzuje, najczęściej stosuje się go w celu poprawienia definicji, mięśni często stosują go kulturyści przed zawodami.
Używanie tego preparatu nie wiąże się z retencją wody w organizmie.

Dawkowanie
Zazwyczaj przeciętne dawki wahają się od 15 mg do 40 mg, dzięki nim osiągamy zadowalające efekty, dobrą definicję mięśniową i nie grożą nam przy tym duże skutki uboczne. Preparat utrzymuje się w organizmie od 25 do 30 dni od zakończenia cyklu. Dopuszczalna długość cyklu to od 6 do 8 tygodni.
Preparat może być włączony z Clenbuterolem czy Anavarem.

Skutki uboczne

Skutki uboczne uzależnione są od dawki jaką stosujemy. Spore ilości TurinoX 10 mg mogą powodować uszkodzenia wątroby, podwyższone ciśnienie krwi, trądzik, agresję, bóle brzucha, zwiększone libido, ginekomastię. Kuracja tym środkiem może podwyższać ciśnienie krwi, ma tendencję do oddziaływania na cholesterol, obniża ten dobry, a niestety podnosi zły. Wiąże się to z kolei z ryzykiem powikłań układu sercowo-naczyniowego. TurinoX jest hepatotoksyczny, zaleca się stosowanie preparatów i suplementów, które chronią wątrobę, mogą to być środki ziołowe. TurinoX może również powodować androgenne skutki uboczne np. łysienie typu męskiego, nadmierne owłosienie całego ciała. Należy więc przestrzegać zalecanych dawek.

SKU: brak Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek