ClenoX 40mcg

1 opakowanie 100 tabletek

100.00

Clenox 40 mcg to preparat o wszechstronnym działaniu, posiada dużą siłę.
Za jego działanie odpowiada substancja aktywna Clenbuterol Hydrohloride. Jego możliwości są bardzo duże, powoduje on niewielkie podniesienie temperatury ciała, skutecznie spala tłuszcz. Kolejnymi pożądanymi efektami są efekty anaboliczne, tak jak zwiększenie masy mięśniowej, nawet między cyklami. W porównaniu z innymi anabolikami wyróżnia się budową, posiada inną strukturę chemiczną oraz sposób działania.

Clenbuterol wpływa na syntezę białek, od których zależy w dużej mierze kondycja oraz siła mięśni.
W przypadku takiej kuracji można połączyć budowę muskulatury z utratą dodatkowych kilogramów, ponieważ idealnie spala tłuszcz.

Dawkowanie
Clenbuterol może być przyjmowany codziennie, albo co drugi dzień, po którym następują 2 dni ciszy, taka przerwa jest pożądana, zapobiega procesowi ujemnej regulacji receptorów.
Inny sposób to dawkowanie to zażywanie 1-2 pigułek preparatu przez dwa tygodnie, następnie ma nastąpić dwutygodniowa przerwa.

Skutki uboczne
Skutki uboczne mogą wystąpić po około 10 dniach od zażycia, mogą to być bóle głowy, bezsenność, nadpobudliwość, drżenie rąk, skurcze mięśni, nudności, spadek potasu w surowicy krwi.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 opakowanie 100 tabletek