SustaJect 250 mg

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

170.00

Sustaject 250 mg – zastosowanie, efekty działania, dawkowania

Sustaject 250 mg to bardzo popularny steryd anaboliczny o wszechstronnym działaniu. Wszystko za sprawą składu, w którym znajdziemy cztery substancje czynne: isocaproate w dawce 60 mg, decanoate 100 mg, phenylopropionate 60 mg, a także propionate 30 mg. Produkt jest dostępny w formie zastrzyków z 250 mg zawiesiny olejowej z substancjami czynnymi.

Zastosowanie anaboliku Sustaject 250 mg w planie treningowym

Steryd Sustaject 250 mg ma silne właściwości anaboliczne i androgenne. Pozwala uzyskać wysokie stężenie testosteronu, a także usprawnić proces syntezy tlenku azotu w mięśniach. Głównym zastosowaniem tego preparatu jest plan treningowy ukierunkowany na szybki rozwój masy mięśniowej, a także wzrost siły fizycznej.

Jakie efekty działania można uzyskać z preparatem Sustaject 250 mg?

Stosowanie produktu Sustaject 250 mg może w krótkim czasie doprowadzić do imponującego wzrostu masy mięśniowej, a także poprawienia siły fizycznej, co przekłada się na bardziej intensywny trening oraz łatwość w uzyskaniu stałego progresu formy. Jednocześnie, wpływa korzystnie na wytrzymałość podczas treningu i obniża ryzyko wystąpienia kontuzji.

Prawidłowe dawkowanie sterydu anabolicznego Sustaject 250 mg

Preparat Sustaject 250 mg odznacza się długotrwałym działaniem i pozostaje w organizmie nawet przez trzy tygodnie. Zaleca się, aby rozpocząć stosowanie od jednego zastrzyku tygodniowo z dawką 250 mg substancji. Z czasem można zwiększyć dawkę. Należy pamiętać, że w cyklu występuje proces aromatyzacji testosteronu do estrogenów, co może powodować bujny wzrost owłosienia, spadek libido, łysienie typu męskiego, a także zmianę tembru głosu.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek