Primobolan 100 mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


180.00

Primobolan 100 mg jest sterydem anaboliczno-androgennym, aktywną substancją jest tutaj methenolone.
Preparat ten ma łagodne działanie, często sięgają po niego kobiety i osoby, które rozpoczynają zażywanie steroidów. Dzięki temu preparatowi możemy osiągnąć mięśnie wysokiej jakości.
Zazwyczaj wykorzystywany jest w towarzystwie innych sterydów w celu nasilenia zwiększenia efektu anabolicznego, łączy się go na przykład z Winstrolem lub innymi sterydami o wysokim współczynniku A/A.

Dawkowanie
Kobiety 50 m do 75 m

Mężczyźni 50 m do 75 m

Okres wykrywalności występuje od czterech do pięciu tygodni.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się brak procesu aromatyzacji, skutki związane ze zmianą testosteronu w estrogen, zmianą profilu lipidowego krwi, gdzie następuje wzrost poziomu cholesterolu złego, niestety spadek dobrego cholesterolu, wyhamowanie naturalnej produkcji testosteronu w organizmie.

Preparat ten stosowany jest przez sportowców przed zawodami, gdzie liczy się wyrzeźbiona sylwetka oraz zbudowaną masa mięśniowa. Główna substancja aktywna, czyli methenolone sprawia, że łatwo jest ukształtować pożądaną sylwetkę, poprawić definicję j mięśni. Metenolon jest sterydem o długotrwałym działaniu, który nie posiada żadnych właściwości androgennych.
Primobolan jest jednym z najbardziej delikatnych sterydów dostępnych na rynku, zalecany jest zwłaszcza osobom, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z kulturystyką, sięgają po ten preparat także kobiety.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml