Testosterone Mix 300mg DNA

1 ampułka 10 ml
Availability:

Brak w magazynie


160.00

Testosterone Mix 300 mg to preparat do iniekcji, który posiada mix aż czterech estrów, które połączone są w oleistej zawiesinie. W jego skład wchodzą:
40 mg propioniate, 70 mg phenylopropionate, 70 mg isocaproate i 120 mg decaonate. Dzięki tym składnikom uzyskuje się pożądane efekty.
Preparat Testosteron mix 300 mg jest aktywny, czynny w organizmie przez około 3 tygodnie. Dzięki niemu uzyskujemy spory i pokaźny przyrosty tkanki tłuszczowej, preparat nie aromatyzuje, powoduje intensywne i wzmożone konwertowanie do estrogenów. Niestety trzeba mieć świadomość, iż objawiają się tutaj estrogenowe efekty uboczne, a także inne skutki niepożądane.

Dawkowanie
Zazwyczaj przeciętny dawki testosteron mix 300 mg wynoszą od 250 mg do 1000 mg.
Iniekcji dokonuje się przynajmniej raz na jeden tydzień. Należy przestrzegać zalecanych dawek, ponieważ przekroczenie pewnej ilości środka może wywołać niepotrzebne działania niepożądane. Można go przyjmować z innymi sterydami, może to być na przykład Metanabol, Winstrol, czy Trenbolon.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się kłopoty i problemy ze skórą, może to być pojawienie się trądziku, czy tłustej cery, nadmierne owłosienie ciała, łysienie skóry głowy, oprócz androgennych skutków można chronić się w odpowiedni sposób stosując środki, które hamują proces konwersji testosteronu do dht.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml