Testen-250 (Testosterone Enanthate)

1 opakowanie zawierające 10 ampułek

180.00

Wyczyść

Testen 250 zawiera substancję aktywną testosteron enanthate, okres jego aktywności w organizmie wynosi około 14 dni, więc jest to preparat o przedłużonym działaniu.

Testen 250 jest silnie anaboliczny i androgenny, dostarcza on porcję dodatkowych kilogramów masy mięśniowej.

Dopiero po upływie dwóch tygodni możemy spodziewać się widocznych efektów przyrostu masy mięśni. Preparat ten jest wystarczający dla początkujących, jak i profesjonalistów, doceniają go różni kulturyści.

Przy umiejętnym podejściu może to być dobre rozwiązanie w fazie redukcji, widoczne efekty można zobaczyć zwłaszcza pod koniec kuracji, czyli około 8 do 10 tygodni. Po takiej kuracji mięśnie zbudowane w tym procesie są duże, przy prawidłowym dawkowaniu występuje niewielka retencja wody.

Dawkowanie

Dawki nie powinny przekraczać 250 do 500 mm co tydzień. doświadczenie kulturyści mogą powiększyć ilość od 500 do 1000 mg co 2-5 dni.
Skutki uboczne

Testen 250 aromatyzuje, a więc osoby wrażliwe na androgenne działanie anabolików powinny przerzucić się na propionat testosteronu.
Preparat powinien być przechowywany w suchym miejscu, w pokojowej temperaturze. Przed przystąpieniem do przyjmowania tego preparatu trzeba dokładnie przejrzeć informacje zawarte na opakowaniu i przestrzegać zalecanych dawek.

SKU: brak Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

1 opakowanie zawierające 10 ampułek