Stanazolol 50mg inj WINSTROL DEPOT

3 ampułki

75.00

Wyczyść

Stanazolol w zastrzykach posiada w sobie odpowiedni stosunek silnego działania anabolicznego ze słabym androgennym, co jest szczególnie cenione. Uzyskujemy w ten sposób duże efekty działania przy małych skutkach ubocznych.

Preparat stosowany jest w sporcie do wypracowania definicji rzeźby, odpowiedniej siły mięśni, która wykorzystywana jest w treningach.

Zalety stosowania Stanazololu

Wśród zalet należy wyróżnić możliwość osiągania doskonałych rezultatów w krótkim czasie przy niewielkich dawkach preparatu. Jeśli chodzi o zwiększone dawki wcale nie przynoszą one lepszych efektów tylko większe skutki uboczne.

Po 10 dniach widzimy już odczuwalne efekty po zastosowaniu pierwszej dawki. Niewątpliwie szybki przyrost siły to wielki atut jak również dobra jakość i zwarta struktura mięśni. Preparaty można stosować z niskokaloryczną dietą, brak tutaj jest efektów ubocznych, które wynikają z aromatyzacji do estrogenów.

Dawkowanie
Standardowa jedna dawka to 50 mg, a czas aktywnego działania preparatu to 48 godzin, więc możliwość dawkowania dokonuje się co 2 -3 dni. Okres stosowania preparatu to od 4 do 6 tygodni, nie należy przekraczać zalecanych dawek, a także cyklu trwania kuracji.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się, te które wiążą się z przyjmowaniem męskich hormonów, a więc łysienie, bóle głowy, niski głos, skurcze mięśni, zaburzenia w poziomie cholesterolu.

SKU: brak Kategoria:
Zawartość opakowania

3 ampułki