Anastrozol Teva Anastrozolum Arimidex

30 tabletek

150.00

Anastrozol Teva – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie

Anastrozulum Armidex, znany w świecie kulturystyki jako Anastrozol Teva, to popularny inhibitor aromatazy, który pozwala na kontrolę poziomu estrogenów w organizmie. Powszechnie stosowany przez osoby przyjmujące sterydy anaboliczno-androgenne na bazie testosteronu. Za produkcję tego preparatu odpowiada dobrze znana firma Teva.

Zastosowanie preparatu Anastrozol Teva Anastrozolum Armidex

Inhibitory aromatazy stosuje się w celu wyeliminowania procesu aromatyzacji, czyli przekształcania testosteronu w estrogeny. Lek stosowany przez kulturystów w celu utrzymania najwyższego poziomu testosteronu podczas cyklu budowy masy mięśniowej. Przyjmowanie tego preparatu pozwala złagodzić skutki uboczne przyjmowania sterydów.

Jakie efekty działania może zaoferować produkt Anastrozol Teva?

Przyjmowanie preparatu Anastrozol Teva Anastrozulum Armidex pozwala zachować wysokie stężenie testosteronu, sprzyjającego budowaniu masy mięśniowej. Ułatwia uzyskanie twardych i jakościowych mięśni, a także łagodzi działania niepożądane sterydów anaboliczno-androgennych. Zwykle stosowany jako część stosu na intensywny rozwój masy mięśniowej.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Anastrozol Teva

Preparat Anastrozol Teva jest dostępny w formie tabletek zawierających 1mg substancji czynnej. Zaleca się stosowanie niewielkiej dawki od 0,25 do 1 mg substancji w ciągu dnia. Do potencjalnych skutków ubocznych możemy zaliczyć: bóle stawów, spadek libido, niestrawność oraz nudności.

SKU: Brak danych Kategoria:
Zawartość opakowania

30 tabletek