Cytomel T3 30 tabl/25mg 1 tabl

30 tabletek / 25 mg 1 tabletka

70.00

Cytomel T3 (25mg) – zastosowanie, efekty działania, dawkowanie]

Cytomel T3 to lek zawierający w swoim składzie syntetyczny hormon tarczycy, znany jako liotyronina sodu. Jego obecność w organizmie powoduje szybszy metabolizm węglowodanów, tłuszczów oraz białka. W rezultacie, steryd wspiera redukowanie tkanki tłuszczowej i pomaga uzyskać jakościową masę mięśniową. Za produkcję tego preparatu odpowiada firma Uni-Pharma.

Zastosowanie sterydu Cytomel T3 w planie treningowym

Liotyronina sodu to hormon, który przyczynia się do szybszego metabolizmu na poziomie komórkowym. Dzięki temu, organizm wydajniej trawi węglowodany, białka oraz tłuszcze. Efektem jest mniejsza kaloryczność, co ułatwia uzyskanie deficytu kalorycznego potrzebnego do wydajnego spalania niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Jakie efekty działania może zaoferować środek Cytomel T3 (25mg)?

Cytomel T3 jest stosowany w cyklach redukcyjnych, jako środek, który ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej. W przypadku kulturystów, celem głównym jest uzyskanie wyższej definicji mięśni. Skala efektów zależy w dużej mierze od stosowanej diety oraz planu treningowego. Kuracja z preparatem Cytomel T3 (25mg) trwa zwykle od 4 do 6 tygodni.

Prawidłowe dawkowanie sterydu Cytomel T3 (25mg)

Preparat jest dostępny w formie tabletek. Początkujący nie powinni przekraczać dawki 50mg substancji czynnej dziennie. Zaleca się rozpoczęcie od dawki 25 mg i przejście do poziomu 50 mg po pierwszym tygodniu kuracji. Do potencjalnych skutków ubocznych zaliczymy podwyższone ciśnienie, nadmierną potliwość, a także przyspieszone bicie serca.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
Zawartość opakowania

30 tabletek / 25 mg 1 tabletka