rHGH Bionitropin(10x10iu)

100 jednostek

1,450.00

rHGH Bionitropin jest środkiem i preparatem o wysokiej jakości, dla niezwykle wymagających sportowców, dzięki niemu możemy zwiększyć ilość energii, libido, uzyskać dobrej jakości beztłuszczową masę mięśniową. Dzięki rHGH Bionitropinie uzyskuje się efekt suchych mięśni. Dzięki temu aparatowi uzyskuje się utratę tkanki tłuszczowej w okolicach jamy brzusznej oraz podbrzusza.
Niektórzy określają go jako środek na odzyskanie młodości. Wzrost masy mięśniowej spowodowany jest przyspieszonym syntezą białek, podczas przyjmowania preparatu następuje utrata tkanki tłuszczowej, a dzięki temu uzyskuje się mięśnie, poprawia się również jakość chrząstek stawowych, nastęuje wzrost masy mięśniowej około 25%, w okresie od dwóch do 4 miesięcy poprawia się energia i wytrzymałość.

Preparat ten jest popularny wśród sportowców wielu dyscyplin sportowych. Spalanie tłuszczu przez rHGH jest wykonywane przez hormon wzrostu, hormon ten wiąże się z receptorami somatotropiny, może prowadzić do podniesienia poziomu wolnych kwasów tłuszczowych, organizm zaczyna używać tłuszczu zamiast węglowodanów, dzięki czemu tracimy ten tłuszcz, a wpływa to na wzrost mięśni i nie zaburza go.

Dawkowanie

Preparat ten niestety chociaż jest degradowany w nerkach i organizm pozbywa się go, zmusza nas to to do częstych iniekcji nawet dwa razy dziennie w dawkach po 2/3 wtedy daje dobre rezultaty.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:
Zawartość opakowania

100 jednostek