Cyta-Med 300mg

1 ampułka 10 ml

160.00

Cyta Med to środek anaboliczno-androgenny.

Tutaj podstawową substancją czynną jest testosteron, który występuje w towarzystwie Cypionate, który jest długo i wolno działający, opóźniająco uwalniania substancję czynną w organizmie. Preparat ten idealnie wpływa na rozbudowanie masy mięśniowej, zwiększenie siły, można osiągnąć imponujące efekty, jeśli chodzi o rozmiar, wygląd i kształt mięśni.

Cytomed ma formę roztworu olejowego do wstrzykiwań domięśniowych.
Występuje w stężeniu 300 ml/ml.

Dawkowanie

Satysfakcjonujące efekty przynosi dawka wynosząca 300 do 2000 mg na tydzień, nie zaleca się stosowania tego preparatu przez kobiety, ze względu na możliwość występowania męskich skutków ubocznych.
Ten preparat iniekcyjny idealnie poprawia muskulaturę oraz przyrost siły, łatwo konwertuje do estrogenów. Trzeba pamiętać, że mogą występować nieco opuchnięte mięśnie z powodu zatrzymania wody w organizmie.

Skutki uboczne
Wśród skutków ubocznych wyróżnia się między innymi występowanie ginekomastii, która łączy się z dużym poziomem estrogenów, może występować także swędzenie, opuchlizna w okolicach sutek, warto stosować środki ochronne, już na początku kuracji.

Cyta Med można stosować raz w tygodniu, jest więc on to bardzo wygodnym preparatem do stosowania, taka częstotliwość stosowania zapewnia przyrost masy mięśniowej i siły w odpowiednim zakresie.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: , ,
Zawartość opakowania

1 ampułka 10 ml